Classic_ mísa

betonová dekorační mísa

O PRODUKTU

Měsíční krajina, tvrdost a svébytnost materiálu a jednoduchá krása moderního zpracování. To vše se snoubí při pohledu na naši mísu Classic. Pro její výrobu využíváme směs tříděných křemičitých písků a dánského cementu, kterou jsme vyvinuli speciálně pro potřeby gastronomie. Díky vyztužení skelnými vlákny je mísa překvapivě lehká a pevná a zároveň si její povrch zachovává jedinečnou strukturu. Každý kus, který opustí naši dílnu, je tak naprostým originálem a poctou ruční práci.

materiál: beton
barevnost: natural, silver, soft silver a anthracite

Určení: dekorační mísy jsou určené pro ukládání nebo servírování suchých potravin. Tedy čerstvého či sušeného ovoce a zeleniny, suchých plodů nebo dalších sypkých potravin. Naopak nejsou vhodné pro teplo kuchyni, tedy servírování polévek, hlavních jídel nebo salátů se zálivkou.

ROK REALIZACE

2016

TYPOLOGY

DEKORATIVNÍ PŘEDMĚTY

klient

NAÏF

FOTO

fotoarchive NAÏF

O NAÏF

NAÏF je mladá česká značka. Dělají zdánlivě obyčejné věci neobyčejnými.   Ať už nábytek, nádobí, sanitu nebo jiné vybavení domácnosti. Jsou řemeslníci, ale i umělci. Každý z jejich výrobků se může stát součástí vašeho domova na opravdu dlouhou dobu a stárnout do krásy spolu s vámi.

NESTÁRNOUCÍ
Jejich výrobky stojí na třech hlavních pilířích: kvalitním materiálu, moderní technologii a nadčasovém designu. Díky jejich kombinaci vzniká nábytek, bytové doplňky a architektonické prvky, které jdou hrdě s dobou, spolehlivě vzdorují času a stávají se záchytnými body v prostředí, kde se vy a vaši blízcí cítíte opravdu doma.

ORIGINÁLNÍ
Každý z jejich výrobků je originál. Vděčí za to i netradičním materiálům, které dokáží ocenit ti, kteří vidí dokonalost v drobných detailech a dokáží hledat krásu tam, kde by to jiné nenapadlo. Surové materiály plné drobných nerovností a nedokonalostí jim dodávají zcela osobitý vzhled. Díky tomu je každý kus, který opustí naši dílnu, jedinečný.

HRAVÝ
Pracují s materiály, které jsou krásné, nezaměnitelné, a hlavně – žijí s vámi. Dokáží vstřebávat a uchovat střípky z vašich životů, a i díky nim se stávají ještě krásnějším a zajímavějším. Každé, byť nechtěné škrábnutí tak může odhalit novou strukturu, nové tvary a vytvořit nové kompozice. Ale nemusíte se bát. Se správnou péčí přežijí naše výrobky věky a stanou se truhlicí plnou vašich příběhů.

KVALITNÍ
Netradiční materiály jsou naše vášeň a vy spolu s našimi výrobky získáte právě i díl této vášně, umění a preciznosti. Každý z nich vyrábí ručně, s naprostým soustředěním, a přípravou designu každého z nich trávíme dlouhé dny. Jsme posedlí detailem a hrdě se podepíší pod každý produkt, který opustí dílnu.