OVAL_ koupelnové umyvadlo

betonové umyvadlo z kolekce MONO

O PRODUKTU

Pro NAÏF jsme navrhli kolekci betonových koupelnových umyvadel. Představujeme první z kolekce MONO, umyvadlo OVAL. Skloubí se v něm čistý design oválného tvaru, praktičnost a jednoduchá údržba. Umyvadlo je lehce kónické. Opticky tedy působí, že lépe sedí na podložce, kde se instaluje. Také se, ale jedná o technologický prvek sloužící pro bezproblémové vyjmutí odlitku z formy.

materiál: beton
barevnost: natural, silver, soft silver a anthracite                                            výpusť: nerez, click clack systém
rozměry: 620x140x340 mm

ROK REALIZACE

2019

TYPOLOGY

sanitární zařízení

klient

NAÏF

FOTO

fotoarchive NAÏF

O NAÏF

NAÏF je mladá česká značka. Dělají zdánlivě obyčejné věci neobyčejnými.   Ať už nábytek, nádobí, sanitu nebo jiné vybavení domácnosti. Jsou řemeslníci, ale i umělci. Každý z jejich výrobků se může stát součástí vašeho domova na opravdu dlouhou dobu a stárnout do krásy spolu s vámi.

NESTÁRNOUCÍ
Jejich výrobky stojí na třech hlavních pilířích: kvalitním materiálu, moderní technologii a nadčasovém designu. Díky jejich kombinaci vzniká nábytek, bytové doplňky a architektonické prvky, které jdou hrdě s dobou, spolehlivě vzdorují času a stávají se záchytnými body v prostředí, kde se vy a vaši blízcí cítíte opravdu doma.

ORIGINÁLNÍ
Každý z jejich výrobků je originál. Vděčí za to i netradičním materiálům, které dokáží ocenit ti, kteří vidí dokonalost v drobných detailech a dokáží hledat krásu tam, kde by to jiné nenapadlo. Surové materiály plné drobných nerovností a nedokonalostí jim dodávají zcela osobitý vzhled. Díky tomu je každý kus, který opustí naši dílnu, jedinečný.

HRAVÝ
Pracují s materiály, které jsou krásné, nezaměnitelné, a hlavně – žijí s vámi. Dokáží vstřebávat a uchovat střípky z vašich životů, a i díky nim se stávají ještě krásnějším a zajímavějším. Každé, byť nechtěné škrábnutí tak může odhalit novou strukturu, nové tvary a vytvořit nové kompozice. Ale nemusíte se bát. Se správnou péčí přežijí naše výrobky věky a stanou se truhlicí plnou vašich příběhů.

KVALITNÍ
Netradiční materiály jsou naše vášeň a vy spolu s našimi výrobky získáte právě i díl této vášně, umění a preciznosti. Každý z nich vyrábí ručně, s naprostým soustředěním, a přípravou designu každého z nich trávíme dlouhé dny. Jsme posedlí detailem a hrdě se podepíší pod každý produkt, který opustí dílnu.