OVAL_ koupelnové umyvadlo

betonové umyvadlo z kolekce MONO

O PRODUKTU

Pro Švec beton jsme navrhli kolekci betonových koupelnových umyvadel. Představujeme první z kolekce MONO, umyvadlo OVAL. Skloubí se v něm čistý design oválného tvaru, praktičnost a jednoduchá údržba. Umyvadlo je lehce kónické. Opticky tedy působí, že lépe sedí na podložce, kde se instaluje. Také se, ale jedná o technologický prvek sloužící pro bezproblémové vyjmutí odlitku z formy.

materiál: beton
barevnost: natural, silver, soft silver a anthracite                                            výpusť: nerez, click clack systém
rozměry: 620x140x340 mm

ROK REALIZACE

2019

TYPOLOGY

sanitární zařízení

klient

Švec beton s.r.o.

FOTO

fotoarchive NAÏF

O Švec betonu

(NE)TRADIČNÍ RODINNÁ BETONÁRKA

Příběh firmy se začal psát v roce 2013, kdy jsme s tátou chtěli spojit naše nadšení pro tradiční řemeslo s touhou kreativně tvořit. Opustili jsme klasickou stavařinu a betonáže velkých průmyslových hal, abychom z betonu dělali netradiční a krásné prvky do interiéru i exteriéru.

Od té doby nám rukama prošlo hodně projektů. Čím náročnější výzva, tím víc jsme se na ni těšili, protože nás posunula o kus dál.

ŽIJÍ BETONEM

Měli jsme to štěstí, že jsme získali zkušenosti jak z realizací pro soukromé subjekty, tak i ze státních zakázek a mohli spolupracovat s mnoha skvělými designéry a architekty. Mnoho z nich si nás vybralo pro náš beton. Jiní zase kvůli rodinnému přístupu, který se odráží v naší spolupráci s klientem. Výsledky naší práce jsou k vidění na stránce Realizace.

Chystáte projekt, ve kterém beton hraje prim? Napište nám, rádi s vámi probereme všechny možnosti. Napište nám, rádi s vámi probereme všechny možnosti.

OD MALÉ MISKY K MNOHATUNOVÝM SCHODŮM

Začátek je stejný bez ohledu na to, jestli se chystáme vyrobit mísu nebo impozantní schodiště – všechno začíná za stolem u počítače. Snažíme se, aby vám díky našim zkušenostem odpadla co největší část starostí. Vytvoříme návrh na míru a model ve 3D prostřední, vypočítáme statiku, navrhneme technologický postup, mluvíme s klientem o funkčnosti a designu. Snažíme se najít ideální průsečík všech věcí dohromady.

Pak už nezbývá, než se vrhnout do práce. Zveme vás na návštěvu dílny, kde se betonová kaše mění v umělecké dílo a kde každý výrobek projde rukama truhláře, vazače, brusiče a lakýrníka