CUBUS_ set talířů a mís

prezentační set betonových talířů a mís určen pro světové gastronomické soutěže

O PROJEKTU

Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR je oficiální reprezentací České republiky v gastronomických soutěžích. Jsou součástí Asociace kuchařů a cukrářů ČR a Světové asociace kuchařů (WACS). Reprezentují národní gastronomii na mnoha světových kulinárních soutěžích. Zde se také očekává prezentace soutěžních jídel na nejvyšší úrovni. Originalita je tedy velice důležitá a na to konto se ozvali nám s poptávkou na betonový prezentační set pro soutěž FHA Culinary Challenge v Singapuru. Byla to doslova trefa do černého, protože beton nebyl v soutěžní, ale ani klasické gastronomii nikdy použit.

Navrhování a samotná výroba byla velice náročná, nicméně vznikl tak ojedinělý betonový inventář na téma Český kubismu v designu a architektuře. Tým se stal v Singapuru díky excelentnímu výkonu absolutním vítězem. Inventář obstál na výbornou, tak jej tým využil i na dalších dvou soutěžích. Na světovém pohárů v Lucembursku a také na International Catering Cupu v Lyonu. U obou soutěží se slavily velké úspěchy jak celého týmu, tak jednotlivých členů v soutěžích jednotlivců.

Děkujeme firmě Premium Gastro, díky které celá spolupráce vznikla. Premium Gastro je nejúspěšnější český dodavatel gastro inventáře. Jejich portfolio zahrnuje přes 50 pečlivě vybraných značek a desítky tisíc produktů z celého světa. 

ROK REALIZACE

2018

TYPOLOGY

gastronomie

KLIENT

Národní tým kuchařů a cukrářů AKC ČR

FOTO

Mikuláš Gottwald fotograf

NÁRODNÍ TÝM KUCHAŘŮ A CUKRÁŘŮ AKC ČR

Kulinární tradice je otiskem naší kultury. Česká gastronomie má za sebou slavnou historii a my na ni navazujeme. Naším cílem je reprezentovat to nejlepší z národních gastronomických tradic na soutěžích po celém světě. Jsme tým šéfkuchařů a cukrářů, kteří reprezentují Českou republiku na světových soutěžích po celém světě. Ctíme tradice našeho řemesla, ale stále se učíme a vaříme moderně. Jsme v kontaktu se špičkami světové gastronomie. Naše úspěchy hovoří samy za sebe. Usilujeme ale o mety vyšší. Naším cílem je uspět na kuchařské Olympiádě ve Stuttgaru v roce 2020. Opíráme se o zázemí nejsilnější kuchařské stavovské organizace – Asociace kuchařů a cukrářů ČR.

Více na: https://narodnitymkucharu.cz/

Přehrát video
Jedná se o největší úspěchy týmu za jeho 30letou existenci! Velkou měrou za tento úspěch tým vděčí i práci právě Tibora Mužíka.
Tomáš Popp, manager Národního týmu