Indiánská svíce_ obal

obal na izolovaný oheň

O PRODUKTU

Indiánská svíce je izolovaným ohněm, který je možno založit kdekoliv na nehořlavém povrchu a tím Vám ulehčí práci i čas strávený složitým budováním ohniště. Mimo to vytváří skvělou večerní atmosféru na terase nebo zahradě, stává se tak oblíbeným produktem pro chataře a hoteliéry.

Správné řešení obalu na svíci pro nás bylo oříškem. Dřevo se totiž balí surové, nelze jej tedy zabalit do uzavřené krabice z důvodu tvorby plísní. Řešením jsou tedy perforované stěny hlavní krabice pro dobrou cirkulaci vzduchu. Vnitřní vložky nejsou řešeny plochou, ale mřížkou. V celém obalu tedy nedochází ke styku kartonu a dřeva ve velkých plochách. Dřevo tak dýchá a je možné jej uskladnit v obalu i na několik dní

ROK REALIZACE

2019

TYPOLOGY

obal

KLIENT

Pila MSK a.s.

FOTO

Zapeca photographer

PILA MSK A.S.

Již více jak 20 let se zabýváme pilařskou výrobou a zpracováním dřeva. Hlavním produktem naší společnosti je paletový přířez, jehož zpracováním vznikají vedlejší sypké materiály určeny k dalšímu užití v papírenském průmyslu nebo zahradnictví.
Dlouhodobá snaha o technologickou vyspělost a nezávislost přivedla naši společnost ke kombinaci dřevařské a strojírenské výroby. Téměř veškerá technologie zpracování dřeva v naší společnosti byla zkonstruována a vyrobena v našem středisku kovovýroby.