Systém Apollon_ Obal roku 2015

obal pro audiovizuální systém Apollon

o obalu

Zdravotnický audiovizuální systém Apollon komplexně zabezpečuje sběr, zobrazení, živý přenos, záznam, parametrizaci, archivaci a zpracování audiovizuálních dat. Je modulární a nabízí připojení ke všem dnes standardním kamerovým jednotkám. Zvládne i 3D obraz z nejnovějších endoskopů a chirurgických robotů pro miniinvazivní operace. Umí přenos živého videa z operačního sálu na mobilní telefon nebo tablet buď odborného lékaře pro konzultaci nebo medika pro výuku, či do pracovní stanice primáře.

Zadání pro tvorbu obalu bylo netradiční. Cílem měl být obal, jehož řešení by umožňovalo sestavení a zapojení celého audiovizuálního systému pro operační sály kýmkoliv. Výsledek se díky úzké spolupráci s marketingovým oddělením povedl na výbornou. Výsledkem je obal, který obsahuje chytře seřazen veškerý hardware a manuál, dle kterého vše jednoduše sestavíte a zapojíte. 

Tento obal díky svému řešení vyhrál Obal roku 2015 v kategorii Elektronika, předchozí rok vyhrála firma Philips.  

 

ROK REALIZACE

2015

TYPOLOGY

telemedicína

KLIENT

Divize Apollon; společnost Gatema a.s.

FOTO

fotoarchiv Divize Apollon

DIVIZE APOLLON

Divize Apollon – to je tým zkušených lidí, kteří společně vytvářejí systém, pomáhají řešit projekty, jsou pro uživatele oporou a přinášejí stále něco nového do práce s multimédii ve zdravotnictví.

Dali jsme lékařům, medikům, expertům a studentům jedinečný audiovizuální nástroj, který dokáže v živém přenosu a v dokonalé kvalitě zprostředkovávat i ty nejmenší detaily z náročných operací. Tak, aby každý lékař či medik měl možnost vidět pod ruce největším špičkám v oboru a nejvyhraněnějším specialistům. Pomáhat porozumět postupům, pochopit ještě detailněji všechny procesy lidského těla, sdílet know‑how, které pomáhá zachraňovat životy. To je skvělá mise.

Anglické „able to see“ znamená v první řadě schopnost vidět. A v druhé porozumět a pochopit. Oba významy se dokonale spojují ve chvíli, kdy přijde řeč na Apollon, naše vlastní dítko a významný projekt pro budoucí roky.

Přehrát video