MINIMO_ KOLEKCE NÁUŠNIC

kolekce náušnic ze zlata a stříbra

O KOLEKCI MINIMO

ODVAHA V JEDNODUCHOSTI
Náušnice pro každého, kamkoli a kdykoli. MINIMO nejsou na nikoho moc velké a na nikoho moc malé. Na nikoho moc extravagantní a na nikoho moc usedlé. Jsou tak jednoduché, až jsou vlastně originální. A přesně to jsme chtěli. S MINIMEM prostě dokážete maximum.

Více na: https://industryjewels.cz/cs/24-kovove-nausnice

ROK REALIZACE

2018

TYPOLOGY

ŠPERKY

KLIENT

Industry Jewels

FOTO

fotoarchiv
Industry Jewels

o šperkařské značce industry jewels

Začali 
v roce 2014. S vášní, která je hnala kupředu, a taky s precizností, kterou mají snad vrozenou a která jim už tehdy spoustu věcí komplikovala. Ale hlavně s vizí, že jednou dokáží spojit jednoduchost s hravostí, krásu s funkčností a odvahu s elegancí v dokonalý šperk.
Protože
krása a elegance by podle nás neměly zůstat nedosažitelným luxusem. Svůj dokonalý šperk by si měl dokázat najít každý. Ráno i večer, na plese i v kanceláři, v Praze, v Brně, na Kilimandžáru, prostě všude tam, kde je mu dobře.
Fandí
každému, kdo sdílí jejich vášeň pro čisté linie a krásu v jednoduchosti. A ví, že ne každý musí nutně fandit jim. Rozhodli se ale jít tak trochu proti proudu a vyčlenit se z trendu masově vyráběných ozdob, které se snaží zalíbit všem. Chtělo to odvahu od nich a chce to trochu odvahy i od těch, kdo jejich šperky nosí. Ale stojí to za to.
Šperkům
z tradičních i těch méně tradičních materiálů naprosto podlehli. Ono to sice vypadá jednoduše, ale někdy trvá celou věčnost, než představí nový tvar, nový materiál nebo nové zpracování. Protože tím prvním, na čem se dokázali shodnout, bylo pravidlo, že od nich neodejde nic, co není dokonalé. Jejich šperky musí být v každé situaci ozdobou těch, kteří je nosí.
A poctivé ruční práci
tak věnují většinu svého času. To, co dělají, dělají s láskou. S každým kouskem od nich dostáváte nejen šperk, ale také stovky hodin strávených navrhováním, vytvářením prototypů, pilováním betonu, pilováním kovu a pilováním detailů. A protože si uvědomují, že žádný šperk není kompletní bez své šperkovnice, je součástí každého balení i originální designová krabička z betonu a papíru. Ta výsledné dílo nejen chrání proti poškození, ale dotváří celkový dojem. Ať už si  šperky Industry Jewels pořizujete pro sebe, nebo jako dárek pro někoho blízkého.